Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po - Pá : 8.00 - 16.30
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
05.01.2023
Pohony na vrata u nás s garancí 3 let
Proč nakupovat pohony na vrata u nás Nejsme pouze distributoři, ale pohony kompletujeme a servisujeme u nás v provozovně v Ženklavě. Pohony posíláme ... číst celé
15.09.2022
Fotobuňky k vratům s pohonem
Z důvodu zajištění bezpečnosti se u automatických pohonů vrat doporučují fotobuňky. U pohonných sad pro posuvné brány jsou fotobuňky součástí každé n... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Videa našich pohonů

naše nabídka

 

 

MONTÁŽE V PRAZE

A OKOLÍ ZAJIŠŤUJE

 

  1. Úvod
  2. Napsali o nás - komentáře

Napsali o nás - komentáře

Všechny komentáře a příspěvky nejdete u jednotlivých produktů v oddílu komentáře. Pokud budete chtít, tak tam můžete zanechat i svůj komentář - děkujeme.

Pohon  
Urbi 
(martas.urbi@seznam.cz)
 23. 02. 2023 07:39 hod
Dodání do druhého dne, návod perfektní! Jedno odpoledne a brána už se otevírá sama🤗
 
Hodnocení  
Jaroslav 
 27. 01. 2023 16:35 hod
Koupil jsem pohon na vrata A1 po zkušenosti známého. Jsem velmi mile překvapen komunikací při problémech s nastavením, vždy mi pan Tržil zvedl telefon a poradil, nyní po roce a půl jsem reklamoval jeden píst, v pondělí jsem ho odeslal a v pátek byl opraveny zpátky... na dnešní dobu neuvěřitelné.... doporučuji všem nákup v tomto obchodě a děkuji ještě jednou za ochotu co věnuje zákazníkům pan Tržil...kdyby tak fungovalo vše... S pozdravem Jaroslav Čep
 
Martin Tóth 
 04. 01. 2023 23:01 hod
Dobrý den, chtěl bych jen říct že pan Tržil mi moc pomohl co týče instalace a doladění motorů, děkuji za rychlé dodání a okamžitou pomoc, motory od pana Tržila doporučuji 👍
 
doporučuji
Kanda 
 08. 12. 2022 14:28 hod
Koupil sem si pohon vrat A1 dvoukřídlova. Vrata jsem delal cela nova a diky uzasnemu návodu jsem si dokazal vse snadno spočitat a vyrobit takze montaz byla naprosto jednoducha elektřinu jsem zapojil levou zadni a naparoval dalsi 3 ovladace ,podle komentu sem se bal ledu na pistnicich tak sem to nejen strikl WD ale i udelal krytku viz foto. Ješte si prodlouzim antenu podle rady pana Tržila protoze řídící jednotku mam na betonovem plote a nemám dostatečny signal. Za mě mužu jen doporučit Odesláno z mého zařízení Galaxy
 
Motory A2.2
Lukas 
 23. 10. 2022 21:48 hod
Dobrý den, doporučuji. Masakr. Velká spokojenost.
 
Honza B. 
 01. 05. 2022 20:32 hod
Pan Tržil je prostě frajer! Děkuji za ochotný lidský přístup, řešení, spolupráci...
Marek Plachta 
 01. 04. 2022 09:52 hod
Výborná komunikace s výběrem pohonu pro naši dvoukřídlou bránu. S produktem jsme velice spokojeni, hlavně musím zmínit ochotu pana Tržila s telefonickou podporou ohledně zapojení systému do provozu. Snadná montáž i zapojení ! Za mě mohu jednoznačně doporučit ostatním :)
 
 pohon vrat A1 
Martin 
 23. 02. 2022 14:57 hod
Vřele doporučuji nákup tohoto pohonu. U mě spolehlivě pracuje již řadu let. Pokud se vyskytne nějaký problém, tak pan Tržil pohon opraví bleskově. Super komunikace s panem Tržilem.
 
 Pohon A2
Karel P. 
(potmesil@znacenipraha.cz)
 15. 11. 2021 08:14 hod
Obchod velmi doporučuji, pan Tržil mi mimo pracovní dobu kompletně pomohl nastavit celý systém pohonů. Vše perfektně funguje.
 
 
Petr 
 13. 11. 2021 15:28 hod
Pan Tržil je super i v sobotu mě zvedl telefon a nastavil semnou hodnoty na displeji, do té doby mě jedno křídlo vrat dělalo problémy. Pokud bude někdo chtít elektrické otevření vrat rád ho doporucim.
 
Pohony pro dvoukřídlá vrata A2
Josef Hubert 
 07. 10. 2021 09:42 hod
Ano, skvělý obchod, skvělá technická podpora a přístup k člověku. Pohon funguje bez problému, dá se jednoduše doladit podle přání. Doporučuji tento obchod a děkuji za spolupráci.
 
Pohony pro dvoukřídlá vrata A2
Vojtěch Prokš 
(Wurg@seznam.cz)
 30. 09. 2021 22:46 hod
Pan Tržil mi výborně poradil vše pracuje jak má, skvělá domluva a spolupráce 👍
 
pohon pro posuvná vrata PK 1
Pochvala firmě 
Bohumil Adam 
 27. 09. 2021 19:28 hod
Pochvala této firmě a zvláště panu Tržilovi který vždy ochotně poradí. Mám již od nich 2 pohony a jsem velice spokojen. Díky
 
Pohony na dvoukřídlá vrata A1
Chvála firmy a pana Tržila
Karel Janata 
(karel.janata@quick.cz)
 03. 08. 2021 17:59 hod
Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů. Tak se dá popsat náš případ. Blesk zlikvidoval elektroniku našeho pohonu, na kterém jsme značně závislí.. Volal jsem "Pohon na vrata" a pan Tržil přes totální vyprodání skladu a před nástupem na dovolenou zázračně posbíral ve skladu kompletní pohon i s přídavným relé a do tří dnů jsme měli pohon doma, přednastavený, po montáži a zapojení vše hned fungovalo. Tímto vzdávám čest a obdiv panu Tržilovi a jeho firmu vřele doporučuji.
 
Pohon pro dvoukřídlá vrata A2
Poděkování
B. Málek 
 01. 02. 2021 23:20 hod
P. Tržil mi poradil se složitějším případem instalace pohonů na dvoukřídlou bránu, kde jedno křídlo je dělené a branka má el. zámek odjišťovaný rovněž dálkovým ovladačem. Pohony jsem instaloval až 3 roky po zakoupení (kvůli zpoždění výroby nových vrat), zapojení bylo bez problémů dle pokynů a nyní již půl roku vše funguje. Díky moc a doporučuji!
 
Pohon pro dvoukřídlá vrata A2.2
Ludmila Reitspiesová 
 21. 01. 2021 18:48 hod
Dobrý den, chtěla bych touto cestou velmi poděkovat za profesionální a nápomocný přístup při programování pohonu na vrata a zároveň za ochotu a rychlost při výměně součástky v jednom z pohonů. Za dámské pohlaví a z vlastní zkušenosti vřele doporučuji, jelikož komunikace, ochota a kvalita u téhle firmy je na prvním místě. Děkuji :)

Pohon pro jednokřídlová vrata A3 De Luxe

Jiří Kučera  12.01.2021
Dobrý den na jaře jsem přemýšlel o pohonu na jednokřídlová vrata u svého domu. Prošel jsem vícero internetových nabídek zastavil se v několika prodejnách, kde jsem dostal informace o ceně, kdo to vyrábí, … nicméně takovou tu odbornou radu jsem postrádal. Při oslovení firmy pana Tržila to bylo jiné, odborné znalosti a rady, které mi pomohly úspěšně „svépomoci“ nainstalovat zakoupený pohon A3 De Luxe. Označení pohonu „De Luxe“ mu náleží, je to tichý pohon, silný, reaguje na solidní vzdálenost, …prostě super. Velice musím ocenit, přístup pana Tržila s pomocí při spuštění pohonu a řešení technických záležitostí. Na základě svých zkušeností doporučuji!

Poděkování za vstřícný přístup

Jiří Říha  18.09.2020  Posuvný pohon PK1
Nemohu jinak než pochválit tuto firmu za jejich výrobky a přístup k zákazníkům. Máme od této firmy zakoupeny již dva pohony a všechno funguje jak má. Spolehlivé a kvalitní motory bez problémů. Zapojení je opravdu jednoduché a v případě že si člověk neví rady s nastavením pohonu, stačí zvednout telefon a vše vám poradí a vysvětlí. Perfektní, děkujeme!

Ovládací panel

Jiří Hrdlička  06.01.2021
Musím velice poděkovat za rychlé vyřízení reklamace. A jako bonus nový ovladač. Ještě jednou děkuji pane Tržil. A až někdy pojedete okolo, zastavte se u nás pro tašku plnou uzenin od našeho místního řezníka. S pozdravem Hrdlička

servis motorů pohonu A1.

Jiří Kyncl  02.09.2020
 
Tato firma má opravdu o své zákazníky zájem.Cca před 5 lety jsem zakoupil tyto pohony.Nyní v roce2020 došlo k poruše v elektronice což jsem přisuzoval vadě jednoho z motorů kdy v důsledku toho došlo k poškození jedné součástky na desce.Oslovil jsem p.Tržila odeslal jsem motory na repasi a požádal o náhradní součástku.Jsem elektromechanik.Odeslal jsem v pondělí a ve středu jsou zrepasované motory spět +deska na které je součástka dobrá .Deska má jinou závadu.Toto vše zadarmo.Dokonce uhradila firma i náklady spojené s dopravou.Postup nevídaný.TUTO FIRMU DOPORUČUJI VŠEM KDO CHTĚJÍ KVALITNÍ POHONY NA VRATA A FIRMU KTERÉ ZÁKAZNÍCI NEJSOU JEN SPOTŘEBITELI PRODUKTU. Děkuji za velice vstřícné jednání.
 
Ladislav Hila pohony A2 14.02.2020
Chtěl bych poděkovat za rychlou dodávku velmi kvalitního pohonu na dvoukřídlá vrata. Snadná montáž, tichý chod a hlavně přístup k zákazníkovi , což by se měla učit v dnešní době většina podnikatelů. Myslím, že p.Tržil by si zasloužil titul obchodník roku

Pohony pro dvoukřídlá vrata A2.2

Miroslav Hladík  17.02.2020
Dobrý den, v první řadě bych chtěl vyzdvihnout a poděkovat za ukázkovou spolupráci s internetovým obchodem www.pohonnavrata.cz . Vždy příjemná a milá komunikace, odborná a profesionální pomoc a rada tudíš VŘELE DOPORUČUJI! Teď už k výrobku jako takovému, jednoduchá instalace, velmi tichý chod pohonu, instalace proběhla cca před 2 lety a zatím vše bez jakéhokoliv zaváhání. Pohony mají dostatečný výkon i při velkém větru fungují perfektně. Za mě mohu jednoznačně doporučit ostatním.

 

Pohony vrat A2

Vladimír Vrátný  12.01.2020

Pohony přišly druhý den po objednání. Potvrzuji, že montáž neni složitá. Nic jsem nemusel nastavovat. Doporučuji! Díky
 
Pohony pro dvoukřídlá vrata A1
(Slasin@seznam.cz)
Dobrý den, pohon používám již více než rok a jsem velmi spokojen 

A2

Honza  17.10.2019
Pohon jsem si vyzvedl osobně, kdy mi p. Tržil vysvětlil postup montáže. Následnou montáž jsem v pohodě zvládnul a to nejsem kdovi jaký kutil : D Doporucuju si namontovat sam aspoň člověk ušetří, jinak návod je taky výborně zpracovány. Pohony chodí rychle, tiše, vypadají dobře. Jinak děkuji p. Tržilovy za přístup.
 

Spokojený zákazník

Milan Janošťák   pohony A1 28.05.2019
Pohon používáme již dva roky, jsme velmi spokojeni. Je v provozu několikrát denně a žádná závada. Ani v zimním období při velkých mrazech u nás na horách. Montáž jednoduchá. Skvělý přístup p. Tržila - vždy ochotně poradí, vysvětlí, je velmi vstřícný při jakémkoliv dotazu. Po dlouhé době jsem se tu setkal s firmou, která funguje na 100%. Vše v naprostém pořádku - kvalita zboží, dobrá cena, dodávka, komunikace.
 
pohon A2
Tomáš M. T
(tomajane@seznam.cz)
 06. 04. 2019 20:23 hod
rychlá dodávka, krásně tiché pohony, velice jednoduchá instalace i pro domácího kutila... za ty peníze mohu jen vřele doporučit...palec nahoru
 
Pohon vrat A2
 Libor Klimes 
(libor.klimes1@seznam.cz)
 27. 03. 2019 16:57 hod
Tomáš - Dnes jsem namontoval pohon A2 a musim rict naprosta spokojenost.Tise bezi ovladani i pres klavesnici.Hlavne diky za veskere info p.Trzilovi za skveli pristup.Jen tak dale!!!
 
pohony A2.2 Reference
 Jiří Král 
(tv.kral@seznam.cz)
 27. 03. 2019 13:50 hod
Zcela bez problémů, přednastaveno, přehledný návod, tichý chod, maximální spokojenost.
 
Hodnocení pohonu A2.2
 Roman Janulek 
(janulekroman@gmail.com)
 25. 03. 2019 08:37 hod
Dobrý den, Pohon jsem instaloval na vrata dvoukřídlé o délce jednoho křídla 2400 mm x 1500 mm. Tichý pohon a výborný timing zavírání vrat. Návod montáže velmi dobře zpracován. Montáž zvládne středně zdatný "kutil". Velmi vstřícné jednání a technická pomoc. Za mně 1* a doporučuji ostatním. Soused má také namontováno dva roky a maximální spokojenost.
 
Pohon A2
 Zuki 
(zukalpetr@gmail.com)
 21. 03. 2019 06:41 hod
Koupil jsem zde pohon na dvoukřídlá vrata A2. Pohon je velmi tichý, montáž podle návodu na pohodu. Když nastane nějaká nejasnost, p. Tržil je velmi ochotný a se vším poradí. Cena je myslím adekvátní kvalitě. O koupi zde, mne přesvědčili pochvalne komentáře, kdy nejvíc mne zaujala podpara a ochota pomoc s montáží. Záruční i pozáruční servis bude zřejmě taky v pohodě. Vřele doporučuji.
 
pohony pro dvoukřídlá vrata A2
Milan 
(milanpalastuk@seznam.cz)
 30. 01. 2019 10:42 hod
Vše super,funkční,pěkný vzhled motorů,zapojí i laik.Velká spokojenost
 
 
Pohon na vrata A2 
Michna Roman 
(rmichna@seznam.cz)
 21. 01. 2019 09:16 hod
Chtel bych timto podekovat za perfektni servis a spolupraci. Brana bezi jak ma,vse jednoduche a hlavne predem nastaveno takze pohodicka i pro mene zrucne. Doporucuji a jeste jednou dekuji.
Reference A1
5.01.2019
Děkuji za skvělý přístup pana Tržila. Dlouho, velmi dlouho jsem se nesetkal s takovou ochotou a vstřícností. Pohon na vrata využívám denně více jak 3 roky. Nyní mi jeden píst přestal fungovat. Ve čtvrtek jsem odeslal, v neděli pan Tržil volal pro upřesnění závady(vyskytovala se pouze občas) a v úterý jsem opravený píst měl zpět. Oprava stála 200,- Kč a byla rychlá. Klobouk dolů. A ještě jednou díky Kraft
 
 
 
Reference A2.2 Karel Bach
30.11.2018 15:05
motory na vrata mám již druhý rok. Vše funguje perfektně nemám sebemenších výhrad. Vše vidíte na krátkém videu skládané brány, který dávám na jeho web. Na 100 % doporučuji.
 
 
Poděkování Vladimír Čupr 
(cupr@tesneni.cz)
 02. 11. 2018 19:06 hod
Dobrý den Tímto bych chtěl poděkovat za velkou ochotu pana Těžila,který mi už podruhé velmi pomohl. Divím se , že v této době se najde ještě podnikatel, který má takový přístup k zákazníkovi nejen při prodeji svého výrobku , ale také při následným potřebám kupujících. Opravdu velké díky moc si toho vážíme...
 
 
Pohony A2
Skvěly přístup 
Michal Rezek 
(rezek.michal@email.cz)
 30. 10. 2018 07:57 hod
Instalace proběhla bez problémů, vše funguje jak má, Návod se přehledný a nedá se mu nic vytknout. Za mě jsem tento produkt doporučil sousedům. Snadná a jednoduchá montáž. Zvládne to i méně zručný člověk. Závěrem jedná se o velice kvalitní produkt a doporučuji všem . dnes si to neumím představit bez této vymoženosti.
 

Burian Marek

14.10.2018 23:31

Dnes uvedeno do provozu,a naprostá spokojenost.
 
 
 
Pohon vrat A1 & firma
 Radek Šťástka 
(radek.stastka@email.cz)
 19. 09. 2018 00:28 hod
Uvedený pohon používám již několik let, v provozu je celoročně několikrát denně. Výrobek je zcela spolehlivý a komfortní na ovládání. Zcela mimořádný je ovšem přístup firmy samotné, zejména pana Tržila. Vždy je ochoten po telefonu operativně poradit s nastavením či údržbou (která je však minimální). Pokud je výrobek zaslán firmě (jednou jsem tak učinil kvůli kontrole po několikaletém používání), je výrobek obratem zasílán zpět, navíc s informací o datu odeslání a následnou telefonickou podporou, pokud ji zákazník vyžaduje. Výrobek, a hlavně firma, jsou pro mě stále velmi příjemnou zkušeností a panu Tržilovi velice děkuji.
 
 
Spokojenost
Martin 
(marperr@seznam.cz)
 23. 07. 2018 09:20 hod
Jsme velice spokojeni s poměrem cena/výkon u těchto pohonů (A1). Zvláště ocenuji přístup pana Tržila v ohledu na servis. Dvakrát jsem potřeboval pohon servisovat a vždy obratem a za cenu poštovného. Mohu vřele jen doporučit ! A to jedna z velice málo firem, kdy toto mohu říci.
 
 
 
penzion SIGNUM LAUDIS
Jindřich Krbec 
 11. 07. 2018 
Díky firmě "Pohon na vrata" a zejména panu Tržilovi jsme mohli úspěšně nainstalovat jejich produkt na vrata našeho penzionu. Celá transakce byla ze strany firmy zcela profesionální. Vše funguje jak má. Hlavní dík patří již zmíněnému panu Tržilovi. Jeho jednání se nadmíru pozitivně odlišuje od běžného standardu - ochota, serióznost, erudice a trpělivost jsou hlavní atributy tohoto odborníka na svém místě. Děkuji a plně doporučuji firmu na základě vlastní zkušenosti.
 
 
 
Jaroslav Nevím 
 08. 07. 2018 
Naprostá spokojenost-výjimečná firma Po téměř tři a půl létech používání se mi poškodil jeden pohon PKM C01 otevírání vrat a začal jsem řešit servis. S panem Tržilem jsem telefonicky řešil možné seřízení a mazání pohonu, ale bezchybný provoz se nedostavil. Dle nabídky jsem jej poslal na kontrolu a opravu, kde byly odvrtány větší otvory pro mazání a použita lepší vazelína. Opravený pohon byl cca za 3 dny zpět a jen za cenu poštovného jedním směrem, jak již bylo v komentářích uvedeno. Přístup pana Tržila, hodnotím za velmi výjimečný a jednoznačně doporučuji, neboť v případě nouze na vás čeká ochota a vstřícnost pomoci!
  
Kotek Zbyněk 
 27. 06. 2018 
Dobrý den, namontoval jsem pohony A2 a fungují skvěle. Jsou opravdu tiché a chod je plynulý. Montáž proběhla bez problému a nastavení je také jednoduché. Po pár pokusech a pomoci po telefonu vše pochopí každý. Naprosto nadstandardní a profesionální, je přístup pana Tržila, který po telefonu poradil jak s výběrem pohonu, tak posléze i s nastavením. S klidným svědomím doporučuji prodejce i pohony. Děkuji Zbyněk Kotek
 

 

Oto Kubiczek

19.06.2018 11:54  

pohon na dvoukřídla  

jsem z pohony na dvoukřídla vrata a spřístupem pana Tržila velmi spokojen doporučuji

 
Vašek 
(unesovak.volny@seznam.cz)
 
 29. 03. 2018 20:40 hod
 
Zakoupil jsem dvě sady pohonů A1, za dva dny volal pán s PPLka, že mi je veze... RYCHLOST! Hned jsem se pustil do instalace... HRAČKA! Brány mám od sebe cca 10 metrů a tudíž jsem potřeboval radu, jak by mohly nezávisle na sobě fungovat na jeden ovladač, zavolal jsem... BEZVA PŘÍSTUP! Pan Tržil po telefonu dokázal, že svému obchodu opravdu rozumí... PROFESIONÁL! Do dvou dnů mi přišel dálkový tříkanálový přijímač UNI3CH. Napojení a nainstalování ovladačů s panem Tržilem na druhém "konci drátu" otázka 10 minut. OPĚT PROFESIONÁL! Jsem moc spokojený a vřele doporučuji! Více takových na trhu jako jsou pohon na vrata.cz!

Jaliruz

25.03.2018 18:26

Doporučuji 

Dnes namontovaný pohon, funguje skvěle, jednoduchá montáž včetně zapojení. Nastavení ramen je předpřipraveno, nemusel jsem nic měnit. Jsem spokojený a určitě doporučuji.

 

Jana Bělská

05.03.2018 13:39 

Pohony A1 

S pohony jsme velmi spokojení. Pan Tržil je velmi ochotný. Servis funguje naprosto dokonale a hlavně velmi rychle. Tuto firmu rozhodně doporučujeme.

Petr Nehasil pohon A1

22.01.2018 15:41

Pohon vrat

Pohon funguje bez problemu jiz tretim rokem. Navod podrobny a zcela postacujici k nastaveni. Komunikace s fimou, bezchybna, poradi vysvetli co je treba. Kdybych ku[poval znovu tak tady.

Martin Jožák  pohon A2

11.10.2017 23:32

Spokojenost, doporučuji

Dobrý den, pohony mám doma již asi 14 dní, ale zatím nebyl čas nebo počasí, abych se dostal k montáži. Dnes jsem se do toho pustil a musím říct, že montáž je vcelku jednoduchá a i se základními znalostmi se dá s přehledem zmáknout svépomocí. Měl jsem akorát menší zádrhel - ohledně časování druhého křídla - aby to bylo přesně pro moje účely (typ brány)... Stačilo zavolat panu Tržilovi a on mi ihned a VELMI OCHOTNĚ poradil. Otevírání brány již funguje SKVĚLE a hlavně podle mých představ... Pohony jsou velmi tiché a robustní. Řídící jednotka i dálkové ovladače (které jsou navíc 3 ks!! -jinde je 1ks a další se platí) vypadají taky kvalitně zpracované. Zatím jsem velmi spokojen, vše funguje jak má... Tak snad to tak dlouho vydrží... Vřele doporučuji. Jožák

Martin Jožák

11.10.2017 23:40

Re: Spokojenost, doporučuji

Jen ještě doplním - zakoupil jsem i jeden pár fotobuněk - ale nakonec je asi montovat nebudu, stejně musím hlídat zavření brány -jestli neutekl pes. Plus jsem zakoupil i LED blikač - ten sice funguje jak má, ale jelikož míří diody vzhůru, tak ve dne není téměř vidět. Lepší by byl pro moji montáž asi spíš maják, než blikač ... Nebo blikač nainstalovat kolmo. Nicméně, to je jen takový poznatek , rozhodně ne žádná výtka k produktu...

Budy  pohon A1

07.01.2017 15:36

Koupil jsem dobírkou a udělal jsem dobře. Protože otevírám jedno křídlo dovnitř a druhé ven, potřeboval jsem se poradit u dodavatele. Telefonicky ochotně a do podrobností jsme vše probrali. Přikoupil jsem modul pro otevírání dalších vrat (garážových) jedním ovladačem-další výhoda. Doporučuji. Budy

Jiří Kyncl  pohon A1

05.12.2016 16:50

Před rokem jsem zakoupil pohon na křídlová vrata PKM C01.S tímto pohonem jsem velice spokojen.Mohu tento pohon a ne jen pohon, ale i tuto firmu všem jen doporučit.Cena odpovídá kvalitě,ze strany firmy velká vstřícnost a ochota k zákazníkovi řešit případné problémy.Ne že bych stímto pohonem nějaké měl ,ale lze požádat i o radu v případě že se rozhodnete např.přidat akumulátor.Váš dotaz, ať už telefonicky nebo na email nezůstane bez odpovědi. Všem tuto firmu doporučuji. Také dokumentace k pohonů perfektní.Pohony jsou kvalitní ne nějaký italský šmejdy často mechanická část křížená kov plast.

Jan  pohon A1

15.04.2016 19:00

řešení mého problému

Potřeboval jsem ovládat jediným ovladačem vrata a dvě garáže a to tak aby byly na sobě nezávislé. Díky přístupu firmy se podařilo můj problém vyřešit k úplné spokojenosti. Dostal jsem co jsem potřeboval a tím pádem mohu ovládat každou garáž i dvoukřídlá vrata zvlášť jen jedním ovladačem. Děkuji za vstřícný přístup.

Martin pohon A1

14.02.2016 16:28

pohony vrat

Dobry den jsem velice spokojen s pohony na vrata a muzu z cela doporucit. Firma je spolehliva a vstricna.

Martin pohon A1

26.08.2015 22:13

TOP produkt

Dobrý den produkt mohu vřele doporučit všem možná trošku vyšší cena oproti konkurenci, ale kvalitativně o 10 tříd výš. Žádné plastové převody velmi tichý provoz a velice daleký dosah jsem velice spokojen. Už jsem objednal dva sety a zatím oba v pohodě

 Radek truhlář Syblík pohon A2

27.04.2017 09:10

výborný produkt

S čistým svědomím mohu tento pohon doporučit nejen pro domácí použití.Osobně jsem pořídil již tři sady! Jednu pro rodinný dům , druhou pro vlastní truhlářskou firmu a třetí pro známého. Používám je velmi často a funkčnost je perfektní! Ještě připomenu - kazdý je možno doladit dle místa použití. Díky za online pomoc s nastavením. Výborná spolupráce, DÍKY. RADEK SYBLÍK

Vlasák Petr pohon A1

24.01.2017 13:33

naprostá spokojenost

Po záruční době se mi poškodil jeden pohon otevírání vrat a začal jsem řešit servis. Po telefonické domluvě jsem poslal obě ramena na opravu a kontrolu, kde bylo jedno rameno opraveno a obě promazány lepší vazelínou. Opravená ramena byla za 3 dny zpět a jen za cenu poštovného jedním směrem. Vše bylo super a mohu jen doporučit :-)

Jirka pohon A2

05.10.2016 17:22

Spokojenost 5.10.2016

Pohon vrat PKM C02 používáme asi tři týdny a mohu říct, že jsme naprosto spokojení. Pohon je tichý, pěkně vypadá a velice silný. Oceňují samostatně otvíratelné jedno křídlo. To si můžete při otvírání zastavit v kterékoli poloze. Jednoduché ovládání. Nechali jsme si tento pohon namontovat panem Tržilem. Ochota, precizní práce, vše velice rád předvedl a vysvětlil. Doporučují.

David  pohon A2

25.08.2016 14:56

Hodnocení

Naprostá spokojenost jak se zbožím, tak hlavně s nadstandardním přístupem prodejce.

Roman Plzeň pohon A2

23.07.2016 08:35

Spokojenost

Také jsem moc spokojený (v provozu 4 měsíce). Pohony jsou neuvěřitelně tiché a nastavení jednoduché (a k tomu vypadají elegantně). A přístup prodejce a ochota poradit opravdu nadstandardní. Kombinace s dálkovým ovládáním pohonu garážových vrat Marantec bez problému. Snad jediná poznámka k dálkovým ovladačům. Jsou na ovládání příjemné, ale se svazkem klíčů v kapse se snadno zmáčkne jedno ze čtyř tlačítek. (Vyřešil jsem hliníkovým krytem který utopil tlačítka).

Josef Mitoraj pohon A2.2

08.07.2016 07:20

Hodnocení pohonu:

Tento pohon mám instalován na vratech délka křídla 165x výška 140cm, jekl 40x40x4mm, hmotnost okolo 150kg. Nechtěl jsem používat zemní doraz, mám zde docela větrno, proto nejsilnější varianta. Jsem s tím velice překvapen, velmi tichý chod, opravdu pevné držení křídel, a již velmi dobré nastaveni chodu od výrobce, prakticky není třeba nic nastavovat. Ovladačem otvírám i rolovací garážová vrata. Velmi vstřícné a profesionální jednání prodejce. Mohu jen doporučit. I cena na to, co to umí velmi dobrá.

 

Ing. Kus Jan pohon A2

10.03.2016 10:11

Velká a naprostá spokojenost

S Pohonem křídlové brány PKM – C02 jsem velmi spokojen ! Velmi dobrá komunikace a ochota prodejce, což je velká přednost. Prodejce mně na požádání „ Osobně dojel a Pohony křídlových brán velmi kvalitně namontoval, vše napojil, celé zařízení zprovoznil za velmi příznivou cenu „. Vše prodejce provedl k mé naprosté spokojenosti ! Prodejce také do budoucna zajišťuje případný servis. Tohoto prodejce všem doporučují, určitě budete všichni s tímto prodejcem velmi spokojení !!!

Tomáš  pohon A2

04.12.2015 13:18

Spokojenost

Pohon mám přes rok a naprostá spokojenost ! Jednoduchá montáž a také případný servis.Komunikace a ochota je zde předností. Budu kupovat další pohon k rodičům na barák ! Díky

 
 

Novinky z našeho blogu

Záruční a pozáruční servis
19.02.2019
Záruční a pozáruční servis
Kvalita našich služeb je podložena i rychlým záručním a pozáručním servisem. Předem bychom rádi upozornili, že naše pohony jsou testovány v těch nejná... číst celé
Návody k pohonům na vrata
19.02.2019
Návody k pohonům na vrata
Cílem naší firmy je komplexní nabídka služeb pro Vás, naše zákazníky. Proto ke každé sadě a ke každému produktu od nás obdržíte podrobný návod. Pokud ... číst celé
Ohlasy našich zákazníků
19.02.2019
Ohlasy našich zákazníků
Jsme rádi, že jsou zákazníci s nabídkou a funkčností našich pohonů na vrata spokojeni. O to víc nás těší, když se se svou spokojeností podělí i s námi... číst celé


                                  

Kontakt

Pohonnavrata.cz

Ženklava 235,

742 67 Nový Jičín

+420 776 031 446

volejte v pracovní dny od 8.00 - 16.30

pohonnavrata@seznam.cz

 

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz